1. ŽNL (2023/2024)

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Župa dubrovačka 22 14 3 5 51 20 31 45
2. HNK Konavljanin 22 14 3 5 47 19 28 45
3. NK Slaven Gruda 22 12 5 5 58 19 39 41
4. NK Sokol (D) 22 12 4 6 50 27 23 40
5. ONK Metković 22 11 3 8 32 26 6 36
6. NK Croatia Gabrili 22 10 3 9 49 36 13 33
7. NK Gusar 22 8 5 9 37 37 0 29
8. BŠK Zmaj 22 8 5 9 26 34 -8 29
9. NK Jadran Smokvica 22 8 3 11 28 50 -22 27
10. NK Orebić 22 7 1 14 27 70 -43 22
11. NK Maestral 22 5 2 15 23 56 -33 17
12. NK Žrnovo 22 3 3 16 24 58 -34 12

2.NL NS Split Mlađi pioniri 23/24 - grupa B

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Croatia Zmijavci 14 12 2 0 71 15 56 38
2. ONK Metković 14 10 1 3 47 9 38 31
3. HNK Konavljanin 14 8 1 5 43 17 26 25
4. NK Neretvanac 14 7 2 5 42 23 19 23
5. NK Jadran-LP 14 7 2 5 22 20 2 23
6. NK OSK 14 4 2 8 32 26 6 14
7. NA Libertas 14 2 1 11 16 81 -65 7
8. NK Dalmatinac Split 14 0 1 13 7 89 -82 -2
8. NK Dalmatinac Split 14 0 1 13 7 89 -82 -2
8. NK Dalmatinac Split 14 0 1 13 7 89 -82 -2
8. NK Dalmatinac Split 14 0 1 13 7 89 -82 -2
8. NK Dalmatinac Split 14 0 1 13 7 89 -82 -2

2.NL NS Split Pioniri 23/24 - grupa B

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Croatia Zmijavci 14 13 1 0 65 9 56 40
2. NA Libertas 14 8 1 5 29 27 2 25
3. NK Jadran-LP 14 8 0 6 36 25 11 24
4. ONK Metković 14 6 3 5 41 22 19 21
5. NK OSK 14 5 4 5 27 27 0 19
6. HNK Konavljanin 14 5 1 8 24 34 -10 16
6. HNK Konavljanin 14 5 1 8 24 34 -10 16
6. HNK Konavljanin 14 5 1 8 24 34 -10 16
6. HNK Konavljanin 14 5 1 8 24 34 -10 16
6. HNK Konavljanin 14 5 1 8 24 34 -10 16
6. HNK Konavljanin 14 5 1 8 24 34 -10 16
7. NK Dalmatinac Split 14 5 1 8 31 38 -7 13
7. NK Dalmatinac Split 14 5 1 8 31 38 -7 13
7. NK Dalmatinac Split 14 5 1 8 31 38 -7 13
7. NK Dalmatinac Split 14 5 1 8 31 38 -7 13
7. NK Dalmatinac Split 14 5 1 8 31 38 -7 13
7. NK Dalmatinac Split 14 5 1 8 31 38 -7 13
8. NK Neretvanac 14 0 1 13 4 75 -71 1

Juniori (U-19)

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Neretvanac 2 2 0 0 14 2 12 6
2. ONK Metković 2 0 0 2 2 14 -12 0

Kadeti (U-17)

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Orebić 18 14 2 2 48 12 36 44
2. NA Konavle 18 14 1 3 69 14 55 43
3. BŠK Zmaj 18 9 2 7 34 31 3 29
4. NK Žrnovo 18 6 2 10 29 42 -13 20
5. ŠN Božo Broketa 18 6 0 12 23 33 -10 18
6. ONK Metković 18 5 1 12 21 64 -43 16
7. NA Libertas 18 4 2 12 19 47 -28 14

Prednatjecatelji (U-9) Dolina Neretve 23/24 / Grupa A

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Jadran-LP 15 10 2 3 32 11 21 32
2. NK Neretvanac 15 6 2 7 18 25 -7 20
3. NK Neretva 15 6 0 9 22 21 1 18
4. ONK Metković 15 6 0 9 18 33 -15 18

Mlađi Pioniri (U-13) Dolina Neretve 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Neretva 12 11 0 1 76 15 61 33
2. ONK Metković 12 10 0 2 50 16 34 30
3. NK Neretva II 12 5 1 6 31 45 -14 16
4. NK Gusar 12 3 1 8 22 40 -18 10
5. NK Maestral 12 0 0 12 9 72 -63 0

Početnici (U11) - Dolina Neretve 23/24 / Grupa A

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Jadran-LP 15 9 3 3 71 23 48 30
2. ONK Metković 15 9 3 3 37 29 8 30
3. NK Neretva I 15 4 3 8 26 55 -29 15
4. NK Neretvanac 15 2 3 10 27 54 -27 9

2.NL NS Split Mlađi pioniri - Liga za prvaka

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Croatia Zmijavci 10 8 1 1 35 6 29 25
2. ONK Metković 10 6 2 2 20 13 7 20
3. NK Hrvace 10 6 1 3 22 16 6 19
4. NK Jadran-LP 10 3 3 4 18 21 -3 12
5. NK Dinara 10 3 0 7 11 28 -17 9
6. HNK Primorac (BNM) 10 0 1 9 6 28 -22 1

2.NL NS Split Pioniri - Liga za prvaka

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Croatia Zmijavci 10 6 3 1 25 5 20 21
2. NK Hrvace 10 4 5 1 19 12 7 17
3. NK Dinara 10 4 5 1 15 11 4 17
4. HNK Primorac (BNM) 10 3 3 4 21 22 -1 12
5. NK Jadran-LP 10 2 1 7 9 22 -13 7
6. ONK Metković 10 1 3 6 6 23 -17 6

ONK Metković - Ekipa, a ne klub