1. ŽNL (2023/2024)

U P N I G+ G- +/- B
2. HNK Konavljanin 15 9 2 4 33 13 20 29
4. ONK Metković 15 8 2 5 22 17 5 26
1. BŠK Zmaj 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Croatia Gabrili 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Gusar 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Jadran Smokvica 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Maestral 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Orebić 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Slaven Gruda 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Sokol (D) 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Žrnovo 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Župa dubrovačka 0 0 0 0 0 0 0 0

2.NL NS Split Mlađi pioniri 23/24 - grupa B

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Croatia Zmijavci 14 12 2 0 71 15 56 38
2. ONK Metković 14 10 1 3 47 9 38 31
3. HNK Konavljanin 14 8 1 5 43 17 26 25
4. NK Neretvanac 14 7 2 5 42 23 19 23
5. NK Jadran-LP 14 7 2 5 22 20 2 23
6. NK OSK 14 4 2 8 32 26 6 14
7. NA Libertas 14 2 1 11 16 81 -65 7
8. NK Dalmatinac Split 14 0 1 13 7 89 -82 1

2.NL NS Split Pioniri 23/24 - grupa B

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Croatia Zmijavci 14 13 1 0 65 9 56 40
2. NA Libertas 14 8 1 5 29 27 2 25
3. NK Jadran-LP 14 8 0 6 36 25 11 24
4. ONK Metković 14 6 3 5 41 22 19 21
5. NK OSK 14 5 4 5 27 27 0 19
6. NK Dalmatinac Split 14 5 1 8 31 38 -7 16
7. HNK Konavljanin 14 5 1 8 24 34 -10 16
8. NK Neretvanac 14 0 1 13 4 75 -71 1

Juniori (U-19)

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Neretvanac 1 1 0 0 6 2 4 3
2. ONK Metković 1 0 0 1 2 6 -4 0

Kadeti (U-17)

U P N I G+ G- +/- B
5. NA Libertas 14 4 2 8 19 35 -16 14
6. ONK Metković 15 4 1 10 17 51 -34 13
1. BŠK Zmaj 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Orebić 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Slaven Gruda 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Žrnovo 0 0 0 0 0 0 0 0
7. ŠN Božo Broketa 0 0 0 0 0 0 0 0

Prednatjecatelji (U-9) Dolina Neretve 23/24 / Grupa A

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Jadran-LP 13 8 2 3 28 11 17 26
2. ONK Metković 13 6 0 7 18 28 -10 18
3. NK Neretvanac 13 5 2 6 16 22 -6 17
2. NK Neretva 0 0 0 0 0 0 0 0

Mlađi Pioniri (U-13) Dolina Neretve 23/24

U P N I G+ G- +/- B
2. ONK Metković 11 9 0 2 39 15 24 27
1. NK Gusar 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Maestral 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Neretva 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Orebić 0 0 0 0 0 0 0 0

Početnici (U11) - Dolina Neretve 23/24 / Grupa A

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Jadran-LP 13 8 3 2 68 20 48 27
2. ONK Metković 13 7 3 3 32 29 3 24
4. NK Neretvanac 13 2 3 8 25 46 -21 9
2. NK Neretva I 0 0 0 0 0 0 0 0

2.NL NS Split Mlađi pioniri - Liga za prvaka

U P N I G+ G- +/- B
1. ONK Metković 3 3 0 0 8 2 6 9
2. NK Croatia Zmijavci 2 2 0 0 9 1 8 6
6. NK Jadran-LP 3 0 1 2 4 12 -8 1
1. HNK Primorac (BNM) 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Dinara 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Hrvace 0 0 0 0 0 0 0 0

2.NL NS Split Pioniri - Liga za prvaka

U P N I G+ G- +/- B
4. ONK Metković 3 1 0 2 4 6 -2 3
5. NK Jadran-LP 3 1 0 2 2 7 -5 3
6. NK Croatia Zmijavci 2 0 1 1 1 2 -1 1
1. HNK Primorac (BNM) 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Dinara 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Hrvace 0 0 0 0 0 0 0 0

ONK Metković - Ekipa, a ne klub