1. ŽNL (2023/2024)

U P N I G+ G- +/- B
2. HNK Konavljanin 21 13 3 5 44 17 27 42
5. ONK Metković 21 11 3 7 32 24 8 36
1. BŠK Zmaj 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Croatia Gabrili 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Gusar 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Jadran Smokvica 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK Maestral 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Orebić 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK Slaven Gruda 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Sokol (D) 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Žrnovo 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Župa dubrovačka 0 0 0 0 0 0 0 0

2.NL NS Split Mlađi pioniri 23/24 - grupa B

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Croatia Zmijavci 14 12 2 0 71 15 56 38
2. ONK Metković 14 10 1 3 47 9 38 31
3. HNK Konavljanin 14 8 1 5 43 17 26 25
4. NK Neretvanac 14 7 2 5 42 23 19 23
5. NK Jadran-LP 14 7 2 5 22 20 2 23
6. NK OSK 14 4 2 8 32 26 6 14
7. NA Libertas 14 2 1 11 16 81 -65 7
8. NK Dalmatinac Split 14 0 1 13 7 89 -82 1

2.NL NS Split Pioniri 23/24 - grupa B

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Croatia Zmijavci 14 13 1 0 65 9 56 40
2. NA Libertas 14 8 1 5 29 27 2 25
3. NK Jadran-LP 14 8 0 6 36 25 11 24
4. ONK Metković 14 6 3 5 41 22 19 21
5. NK OSK 14 5 4 5 27 27 0 19
6. NK Dalmatinac Split 14 5 1 8 31 38 -7 16
7. HNK Konavljanin 14 5 1 8 24 34 -10 16
8. NK Neretvanac 14 0 1 13 4 75 -71 1

Juniori (U-19)

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Neretvanac 2 2 0 0 14 2 12 6
2. ONK Metković 2 0 0 2 2 14 -12 0

Kadeti (U-17)

U P N I G+ G- +/- B
6. ONK Metković 18 5 1 12 21 64 -43 16
7. NA Libertas 18 4 2 12 19 47 -28 14
1. BŠK Zmaj 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Orebić 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Slaven Gruda 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Žrnovo 0 0 0 0 0 0 0 0
7. ŠN Božo Broketa 0 0 0 0 0 0 0 0

Prednatjecatelji (U-9) Dolina Neretve 23/24 / Grupa A

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Jadran-LP 15 10 2 3 32 11 21 32
2. NK Neretvanac 15 6 2 7 18 25 -7 20
4. ONK Metković 15 6 0 9 18 33 -15 18
2. NK Neretva 0 0 0 0 0 0 0 0

Mlađi Pioniri (U-13) Dolina Neretve 23/24

U P N I G+ G- +/- B
2. ONK Metković 12 10 0 2 50 16 34 30
1. NK Gusar 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Maestral 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Neretva 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Orebić 0 0 0 0 0 0 0 0

Početnici (U11) - Dolina Neretve 23/24 / Grupa A

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Jadran-LP 15 9 3 3 71 23 48 30
2. ONK Metković 15 9 3 3 37 29 8 30
4. NK Neretvanac 15 2 3 10 27 54 -27 9
2. NK Neretva I 0 0 0 0 0 0 0 0

2.NL NS Split Mlađi pioniri - Liga za prvaka

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Croatia Zmijavci 10 8 1 1 35 6 29 25
2. ONK Metković 10 6 2 2 20 13 7 20
4. NK Jadran-LP 10 3 3 4 18 21 -3 12
1. HNK Primorac (BNM) 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Dinara 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Hrvace 0 0 0 0 0 0 0 0

2.NL NS Split Pioniri - Liga za prvaka

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Croatia Zmijavci 10 6 3 1 25 5 20 21
5. NK Jadran-LP 10 2 1 7 9 22 -13 7
6. ONK Metković 10 1 3 6 6 23 -17 6
1. HNK Primorac (BNM) 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Dinara 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Hrvace 0 0 0 0 0 0 0 0

ONK Metković - Ekipa, a ne klub